TESAŘSKÉ PRÁCE

Tesařské práce jsou základním prvkem stavby každého objektu.

  • Naši zkušení tesaři zvládnou různé projekty, používají kombinaci tradičních a moderních metod (CNC opracování dřeva), aby pomohli každému zákazníkovi dosáhnout požadovaného výsledku bez kompromisů v kvalitě.
  • Vyrábíme masivní dřevěné stavby, střechy a jejich jednotlivé prvky. Na vazné trámy, krokve, vaznice, vazníky, sloupky, kleštiny používáme přírodní materiál, který je prověřený stovkami předchozích generací „Dřevo
  • Každá zakázka je naší firmou realizována po důkladném a zodpovědném odborném posouzení
  • Našim zákazníkům zajistíme rekonstrukce střech, nadstavby rodinných domů či zhotovení dřevěných krovů a střešních vazeb.
  • S pomocí moderních postupů chráníme odkaz našich předků. Provádíme tesařské práce dle přání zákazníka, upřednostňujeme však hrubou tesařinu (hranoly s klasickými ověřenými tesařskými spoji
  • Ceníme si svých zákazníků, proto se vždy snažíme vyhovět přáním a požadavkům pro konkrétní stavbu. Využíváme pouze kvalitní materiály, které jsou zárukou dlouhé životnosti.

Krovy, pergoly, altánky, stání na auta, přístřešky a opravy veškerých tesařských prací.

Konstrukce krovů

Rozhodli jste se postavit nový krov, rekonstruovat nebo jen vyztužit? Vše je možné a rádi Vám vyhovíme. Možnost nechat si postavit pergolu je tu také

Náš tesař používá jak techniky starých mistrů, tak nové postupy a spoje. Stále využíváme pevnosti dubových kolíků, ať už pro pevnost nebo okrasu. Kvalitní dřevo je základem.

Krovy stavíme s přesností na 1mm. Nabízíme i plynování a deratizaci proti dřevomorce a ostatním parazitům

oprava-podbiti-strechy_20190702_155247

Tesařství

Tesařství je obsáhlý pojem plný spojů, které byste na dvou dlaních nespočítali, trámů, o kterých jste neslyšeli a nevěděli, že tohle všechno musí být součástí krovu, aby stál a fungoval, jak má. Rovina a úhly hrají velkou roli a od nich se odvíjí následná kvalita, ale to klíčové, od čeho to začíná, je mistr Tesař. Při konstrukci krovu je třeba myslet předem na to, jaký typ střechy budete chtít, také jakou krytinu zvolit a především zateplení střech.

Tesař

Tesař je náš základní kámen pro střechy. Od jeho díla se odvíjí další, které nesmí skončit pochybením, a tak svou práci musí odvádět velice kvalitně a přesně. Ne každý může být tesař a ne každý mistr. Sbírá spousty zkušeností, má představivost o které málo kdo ví, ale hlavně musí umět skvěle počítat, každá chyba je drahá zkušenost a dřina.

KONTAKTNÍ ÚDAJE

SOCIALNÍ sítě

Adresa