POKRÝVAČSKÉ PRÁCE​

Máte zájem o novou střechu a nevíte jak na to? Můžeme vám poradit v dostupných materiálech a nových trendech

  • Provádíme pokrývačské práce při rekonstrukcích starých střešních systémů i střech na novostavbách. Používáme materiály renomovaných výrobců, tak aby vaše střecha vydržela dlouhá léta a nebylo třeba se o ni v budoucnu starat.
  • Máme zkušenosti a odborné znalosti s poskytováním kvalitních služeb. S našimi zákazníky si budujeme dlouhodobé vztahy.
  • Střecha je jednou z nejdůležitějších faktorů každého domu. Chrání to, co je pod ní a brání vstupu vody.

  • Specializujeme se na střechy rezidenční i komerční, šikmé, s nízkým sklonem, ploché střešní systémy, energeticky efektivní s nulovou údržbou a umíme navrhnout i realizovat řešení zelených střech. 
  • výběr střešního materiálu pro novou střechu závisí na několika faktorech – nákladech na pořízení, vzhledu celého objektu, přednostech dostupných materiálů a požadované životnosti.
  • Navrhneme pro vás střechu na míru podle vašich konkrétních potřeb.

Zabyváme se všemi druhy střech

ZASTŘEŠENÍ DOMŮ A OBYTNÝCH BUDOV

Pro váš domov jen to nejlepší

S více jak osmiletými zkušenostmi z oboru střešních služeb, s instalací těch nejlepších střešních produktů na trhu, dokážeme plnit očekávání našich zákazníků. Pro klienty dodáme jak kompletní nové zastřešení, tak i opravu nebo výměnu střechy – odstranění stávajících střešních krytin, instalaci nových střešních materiálů, instalaci střešních oken, solárních systémů, odvodnění, úpravy komínů a další. Máme zkušenosti s celou řadou různorodých materiálů jako je dřevo, kov, pálené tašky, asfaltové pásy, folie z termoplastů, beton a další. Poradíme si se střechou jakéhokoliv tvaru a velikosti.

ZASTŘEŠENÍ KOMERČNÍCH BUDOV

Kvalitní řešení, férové ceny, rychlá reakce na vaše potřeby

Komerční nemovitosti nabízí celou škálu střešních materiálů z PVC systémů. Instalace komerční střechy je náročná na práci, čas a někdy vyžaduje složité stavební postupy. Součinnost různých stavebních prací může prodloužit délku zhotovení díla. Máme zkušenosti se všemi typy komerčních střešních projektů, včetně vládních a kancelářských budov, skladových a výrobních hal, maloobchodů, restaurací a dalších. Spolupracujeme se stavebními firmami, společnostmi pro správu nemovitostí i s projektanty.

PLECHOVÉ STŘECHY

Kovové střechy jsou skvělou volbou pro komerční i bytové stavby. Ačkoli jsou jedním z nejdražších střešních řešení, kovové střechy nabízejí řadu výhod. Tento typ střechy je nejen atraktivní, ale také odolný vůči ohni, hmyzu, plísním a hnilobě. Pro potřeby dnešních střešních krytin se používá mnoho druhů kovů, včetně pozinku, hliníku, mědi, titanzinku, rheinzinku. Kovové střechy nabízí výběr mezi maloformátem, velkoformátem jako imitace střešních tašek a dále falcovaných krytin, včetně jejích imitací (např. systém KLIK). Cena bude podstatně záviset na zvoleném materiálu, ale bez ohledu na to, jakou možnost zvolíte, kovové střechy mají dlouhou životnost s impozantní délkou života 50+ let.

TAŠKOVÉ STŘECHY

Rozlišujeme betonové a pálené tašky, rozdíl je v použitém materiálu, délce životnosti a ceně. Betonové tašky bývají těžší, což může mít vliv na střešní konstrukci. Pálená taška je považována za jeden z nejlepších střešních materiálů z důvodu vysoké odolnosti. Pálená střešní krytina se nemůže vznítit,  je odolnější vůči povětrnostním vlivům, což z ní činí vhodnou alternativu pro téměř kohokoli. Tyto střechy mají take dlouhou životnost – více než 50 let.

PLOCHÉ STŘECHY

Pro ploché střechy a střechy s minimálním sklonem se nejčastěji používají asfaltové modifikované pásy, měkčené PVC, případně TPO/FPO – flexibilní polyolefíny, okrajově EVA (Ethylenvinylacetát) a další. Populární v komerčních a průmyslových budovách. Ploché střechy se také v poslední době staly oblíbenými v moderním stylu domů, které se dají doplnit vegetací.

KONTAKTNÍ ÚDAJE

Jarmila Kučerňáková

Martin Šimáček

SOCIALNÍ sítě

Adresa