BAZÉNOVÉ PRÁCE

FOLIOVÉ BAZÉNY DLE VAŠEHO PŘÁNÍ - OD PROJEKTU PO PRVNÍ KOUPÁNÍ

  • Bazény s fóliovou povrchovou úpravou jsou cenově dostupné, mají dlouhou životnost a atraktivní vzhled.
  • Provádíme i zastřešení, proškolení, údržbu.
  • S volbou ideální folie vám rádi poradíme a vyřešíme s vámi i další otázky
  • Fóliové bazény jsou vhodné pro stavbu jak na zahradě, tak i uvnitř domu.
  • Folie je samozřejmě UV stabilní, takže Vámi vybrané barevné provedení na slunci nevybledne. Folie vyžaduje minimální údržbu, snadné čištění bazénu a žádné černé spoje a spáry.
  • Foliové bazény jsme schopni postavit na klíč v požadovaném rozměru a tvaru.
  • Fóliové bazény se řadí na nejvyšší příčky v oblasti kvality a pevnosti.

Fóliový bazén je díky pevnosti konstrukce odolný vůči posunu, trhlinám, prasklinám nebo změně tvaru.

FOLIOVÉ BAZÉNY NA MÍRU ALKORPLAN

Bazénové hydroizolační fólie ALKORPLAN jsou vyrobeny z měkčeného PVC (PVC-P). Uplatňují se při stavbě nových venkovních i vnitřních bazénů. Významné uplatnění nachází i při rekonstrukcích starších bazénů. Svojí kvalitou patří fólie ALKORPLAN na špici v Evropě. Zesílená hydroizolační membrána odolná proti extrémnímu působení chlóru znamená skvělou stálobarevnost a vysokou odolnost. Folie  Bazénové folie nabízí veškeré výhody fóliové membrány ve vzhledu keramické mozaiky. bude pokládat fólie ALKORPLAN, může mít libovolný tvar a může být provedena z různých materiálů (beton, omítnuté zdivo, ocelový plech, dřevo, atd.) Jednotlivé typy se odlišují kvalitativním a barevným provedením.

IMG_20220517_140700_998
dav

Fóliové bazény Magiline

Fóliové bazény Magiline využívají speciální metody sání vzduchu zpod fólie. Celý proces vypadá následovně… Bazénová fólie je svařena přímo na míru každému bazénu předem, takže se na místo realizace doveze v hotovém stavu. Montéři fólii uchytí do speciální drážky, která je součástí konstrukce. Následně dochází k vycentrování fólie a nakonec začne speciální přístroj zpod fólie „vysávat“ vzduch. Dokončení bazénu je díky tomuto způsobu uchycení fólie opravdu nadstandardně rychlé. V případě, že se musí fólie vyměnit (většinou z důvodu estetiky a designu), jednoduše se vypustí voda, stará fólie se sundá a nainstaluje se fólie nová. Fóliový bazén Magiline tak může změnit svůj vzhled během jediného dne.

Stavby jezírek a koupacích biotopů

Toužíte po místě, u kterého načerpáte síly? Přímo ve Vaší zahradě vytvoříme přírodní jezírko, středobod Vaší oázy klidu. Jezírka UNIFOLIZOL přivedou přírodu až k Vašem domu. Voda je život a uklidňuje lidskou mysl. Jezírka, která tvořím, vznikají na přání, ale v souladu s přírodou. Značka Jezírka UNIFOLIZOL je zárukou profesionálních služeb a kvalitně odvedené práce. Svým klientům nabízím kromě realizace přírodních a koupacích jezíreK také poradenství, pravidelný servis a údržbu.

PRACUJEME S RŮZNÍMY DRUHY FOLIÍ NEPREFERUJEME ŽÁDNOU ZNAČKU VŽDY SE SNAŽÍME VYHOVĚT KLIENTOVI

KONTAKTNÍ ÚDAJE

Jarmila Kučerňáková

Martin Šimáček

SOCIALNÍ sítě

Adresa