HYDROIZOLATÉRSKÉ PRÁCE

Kvalitně zpracovaná hydroizolace střechy zvyšuje životnost celé stavby

  • Dobře provedené zastřešení budovy je klíčové pro celkovou funkčnost objektu. Nesprávné provení nebo špatně navržená střecha může zvýšit náklady na opravy a údržbu po dobu její životnosti. Proto je důležité s odborníky prokonzultovat a navrhnout nejvhodnější řešení zastřešení v návaznosti na vhodný hydroizolační systém.
  • V rámci rekonstrukcí i novostaveb provádíme pokládku asfaltových modifikovaných pásů, dále také aplikaci měkčeného PVC, případně TPO/FPO – flexibilní polyolefíny, okrajově EVA (Ethylenvinylacetát) a další.
  • Trend dnešní doby je více nakloněn projektování budov s plochou nebo jen lehce zešikmenou střechou z důvodu architektonického vzhledu a také rozšířených možností při rozdělování vnitřního prostoru. Realizujeme ploché a lehce zešikmené střechy obytných a panelových domů, administrativních a obchodních budov, ale také menších rozsahů – rodinných domů, altánů, teras a garáží, dále také jezírka, bazény, technické objekty a objekty, které potřebují izolovat od vnějších vlivů. 
  •  Kvalitní izolace u všech typů střech má rozhodující význam pro zajištění dlouhodobé funkčnosti objektu.

Specializujeme se na hydroizolační systémy pro všechny typy objektů. Od rodinných domů přes bytové a panelové domy až po skladovací a výrobní areály.

FÓLIOVÉ IZOLACE PLOCHÝCH STŘECH

Provádíme hydroizolace, opravy, rekonstrukce, údržby i výstavby nových střech a střešních plášťů. Vyřešíme i zateplení a spádování střechy. Používáme kvalitní fólie s vynikající tvarovou stabilitou, odolné proti UV záření i vysokým a nízkým teplotám. Zajistíme dlouhou životnost střechy a její dokonalou vodotěsnost.
  Do požárně nebezpečých prostor doporučujeme volbu fólie s obsahem samozhášecích přísad.

pvc-strecha-novostavby-rd_IMG_3547

HYDROIZOLACE SPODNÍCH STAVEB, ZÁKLADŮ

Zajistíme účinnou izolaci základových desek rodinných domů, sklepů a garáží proti zemní vlhkosti, podpovrchové a stékající vodě i proti radonu.
  Používáme kvalitní hydroizolační fólie Fatra, Protan, Sikaplan, Dekplan, Sarnafil, Rhenofol. Fólie jsou na bázi měkčeného PVC, LDPE či HDPE, které snesou vyšší mechanické namáhání než asfaltové pásy a jsou méně náchylné na trhliny a poškození. Používáme i nátěrové, stříkané a stěrkové hydroizolace.

HYDROIZOLACE BALKONŮ A TERAS

Zbavíme vás problémů se zatékáním vody skrz terasu, balkon. Kvalitní izolace vám zajistí ochranu proti korozi u kovových konstrukcí. Ochraní i dřevěné části. Fólie se dá velmi snadno aplikovat na všechny typy pevných povrchů. Dobře odolává povětrnostním vlivům. Vybrat si můžete nejen z široké barevné škály, ale i z několika designů protiskluzového povrchu pochozí vrstvy. Velkou výhodou kvalitní izolační fólie je možnost instalace i během zimního období.

IZOLACE BAZÉNŮ A JEZÍREK PROTI PRŮSAKU

Pomůžeme vám s izolací proti průsaku u zahradních jezírek, bazénů, biotopů a rybníků, koupacích nádrží, požárních nádrží, zásobáren na pitnou či užitkovou vodu, septiků atd.. Izolační fólie výborně brání ztrátám vody průsakem, přizpůsobí se terénu a je odolná proti prorůstání kořenů rostlin. Fólie jsou k dispozici ve více barevných variantách, mají dobrou odolnost vůči rozpustným minerálům a jsou ekologicky neškodné pro vodní rostliny a živočichy. Nevíte jako použít izolaci? Zvažujete jestli je lepší PVC izolace, TPO/FPO folie nebo asfaltové SBS pásy? Každý typ izolace má svoje klady a zápory. Nelze tedy obecně říct, který typ folie je nejlepší. Vy nám řeknete nebo ukážete co potřebujete odizolovat a my vám doporučíme nejvhodnější typ izolace. Pomůžeme vám s kompletním řešením izolace proti vlhkosti a vodě.

PRACUJEME S RŮZNÝMY DRUHY FOLIÍ. NEPREFERUJEME ŽÁDNOU ZNAČKU. VŽDY SE SNAŽÍME VYHOVĚT KLIENTOVI

KONTAKTNÍ ÚDAJE

Jarmila Kučerňáková

Martin Šimáček

SOCIALNÍ sítě

Adresa